• +905443969015
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • 7/24 Açık
Şanet Et Entegre Tesisleri 06/10/2017 tarihinde Erşev Et ve Et Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde kuruldu. Mezbahanemizin kuruluşunu Şirket ortaklarımızdan Siverek ilçesinin en çok tercih edilen et Marketinin sahibi Ramazan BÜYÜKATEŞ gerçekleştirmiştir. Ramazan BÜYÜKATEŞ ve ailesi Şanlıurfa bölgesinde dürüstlüğüyle tanınmaktadır. Kurucularımız hayatlarını  kasaplık mesleğine adamış, profosyonel et marketlerinden mezbaha işletmeciliğine geçmişlerdir. Şirketimizce kullanılan Şanet Markası (Rb Şanet) , Erşev Et ve Et Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketinin  tescilli markasıdır. Şanet markası Siverek/Şanlıurf'a'dan tüm dünyaya hitap etmektedir. Bugün Siverek ilçesinde ful performans ile çalışan mezbahanemiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için her geçen gün büyük yatırımlara imza atmaktadır. 
017
019
022
024

Şanet Et Entegre Tesisleri 10.000 Metrekarelik özel arsasında  2000 metrekare kapalı 8000 metrekare açık alanda hizmet vermektedir. Şanlıurfa bölgesinin en büyük Mezbahanesi olarak 40 deneyimli personeli ile hizmet vermektedir. Personellerimiz, kasaplık mesleğinden gelmiş bölgenin en deneyimli ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. 

Firmamızın günlük 1000 adet küçükbaş, 200 adet büyükbaş kesim kapasitesi vardır. Yıllık kesim kapasitemiz ise 312.000 küçükbaş 62.000  büyükbaş hayvanı kapsamaktadır. Müşterilerden gelen talepler doğrultusunda firmamızın kesim kapasitesi arttıracak donanım ve varlıkları bulunmaktadır. 

Şanet Et Entegre Tesisleri olarak Hayvanlarımız özel çiftliğimizde sağlıklı, hijyenik koşullarda özenle yetiştirilmesi planlanmaktadır.. 40.000 metrekare büyüklüğündeki özel çiftliğimiz hayvan yetiştiriciliği için planlamaları sürmekte olup en kısa sürede çiftliğimiz açılacaktır.

Şanet Mezbahanesine gelen tüm hayvanlar veteriner kontrolünden geçtikten sonra kesime alınmaktadır. Kuruluşumuzun Özel Veterineri Ergün Korkmaz tarafından incelenen hayvanlar, bir problem çıkmaması halinde kesime alınmaktadır. Ayrıca kuruluşumuz, Siverek ilçe tarım Müdürlüğünce de düzenli denetime tabii tutulmaktadır.

Şanet Mezbahanesi, kurulduktan kısa süre içinde bölgede en çok tercih edilen mezbahane olmuştur. Siverek ilçesi başta olmak üzere Türkiye'nin her yerinden gelen hayvan yetiştiricileri ile işletme sahipleri, mezbahanemizi tercih etmişlerdir. Kısa sürede bugünlere ulaşmamızda katkısı olan değerli müşterilerimize, bizden maddi-manevi desteklerini esirgemeyen dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz. Şanet olarak büyümeye ve yatırımlara devam edeceğiz.

Ramazan BÜYÜKATEŞ

Şanet, CEO

Müşteri Görüşleri

Şanet Entegre Tesisleri ile görüşlerini paylaşan müşterilerimiz.

Siverek/Şanlıurfa Yolu Üzeri, Ataman Tesisleri Arkası Şanet Et Entegre Tesisleri, Siverek/ŞANLIURFA

0544 396 9015
0543 832 4836

Sosyal Medyada Paylaşın

Sayfamızı Sosyal Medyada Paylaşarak Birçok Kişiye Duyurabiliriz.