• +905443969015
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • 7/24 Açık
Uygun Fiyat ve Kalite

Şanet Mezbahanesinde Uygun Fiyattan, Kaliteli Kesim Yapılır. Etlerin doğallığı , tadı ve kalitesi korunur. Zamanında teslimat yapılır. Şanet mezbahanesinde etler en uygun fiyattan A kalitede kesilir , müşteriye teslim edilir. Etlerinizin heba görmesini istemiyorsanız, doğru adrestesiniz. 


Temizlik ve Hijyen

Şanet Et Entegre Tesislerinde Temel Prensip Temizliktir. Etler, Kesimin her aşamasında hijyen kurallarına uygun olarak temizlenir, parçalanır ve müşterinin istediği şekilde, istenen tarih ve saatte müşteriye teslim edilir. Tüm bu aşamalarda temizlik ve hijyen kurallarına katı bir şekilde uyulur, bu konuda asla taviz verilmez. 


Profesyonel Çalışanlar

Şenet Et Entegre Tesislerinde Çalışan personeller, Profesyonel Kasaplık Mesleğinde İşin Ehli kişilerden oluşmaktadır. Tüm personelimiz, işinde uzman olup etler üzerinde yapılan işlerinde kendi evlerine et götürüyormuşçasına titizlikle çalışmaktadırlar. Kesimi yapılan bir hayvanın derisine, sakatatına, etine kesinlikle zarar vermeden en doğal ve temiz haliyle kesim yapılmaktadır. 


Yüksek Kapasite

Şanet Mezbahanesinde Günlük Küçükbaş Kesim Kapasitesi 1000 olup Büyükbaş kesim Kapasitesi 200 hayvandan oluşmaktadır. Aynı şekilde yıllık kapasitemiz 62.000 büyükbaş, 312.000 küçükbaş hayvanı kapsamaktadır. Bu şekilde yoğun çalışan mezbahanemiz kapasite üzeri gelen taleplerde yatırım yaparak büyüyecek kaynaklara sahiptir.


Profesyonel Ekipmanlar

Şanet Et Entegre Tesislerinde Profesyonel Mezbahane Ekipmanları Kullanılırak Kesim Yapılır. Etin Doğallığı ve Lezzeti Bozulmaz. Şanet Et Kombinasında tüm malzemeler sıfır olarak temin edilmiş olup Dünya standartlarında Helal kesim yapılmaktadır. Müşterilerimizin sıparişleri istenen gün ve saatte teslim edilir.


Tam Donanımlı Binamız

Şanet Et Entegre Tesisleri, Bölgenin En Kapsamlı Mezbahanesidir. Tesisimiz, Siverek İlçesinden Tüm Dünyaya Hizmet Etmektedir. Şanet Et Kombinası, Bakanlık proje onaylı ve devlet destekli olarak kurulmuştur. Bu yönüyle bölgede ilk ve tektir. Yapılan her işlem denetlenmekte olup tesis binası dünya standartlarında hazırlanmıştır.


Şanet Et Entegre Tesisleri Web Sitesi Kurulmuştur

Şanet Et Entegre Tesisleri Web Sitesi Kurulmuştur. Web sitemizden firmamızla ilgili en güncel ve doğru haberlere ulaşabilirsiniz. Firmamıza sıpariş ve ürün teklifinde bulunabilirsiniz. İş arayanlar iş başvurusunda bulunabilirler. Bunun yanında firmamızın adres, telefon ve konum bilgilerine ilk elden ulaşabilirsiniz. Kurumumuz web sitesi tasarımı, oldukça ciddiye alınarak yapılmıştır. Web sitemizin her sayfası firmamız yönetim kurulunca bizzat hazırlanmıştır.